
Жиналмалы алюминий үстел, 700 x 700 x 700 мм, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 700 x 700 x 700 мм болатын Palisad Camping 69584 жиналмалы алюминий үстелі пикникте пайдалы болады, сонымен қатар қонақтарға арналған жиһаз ретінде қызмет ете алады. Толығымен алюминий қорытпасынан жасалған, сондықтан өте берік және берік. Шекті жүктеме 30 кг құрайды, сондықтан үстел қызмет көрсететін заттар мен ыдыстардың салмағын оңай көтере алады. Артықшылықтары Үстел үсті шешіліп, домалақталады, аяқтары бүктеледі, сондықтан үстел бүктелген кезде өте ықшам болады. Бұйым қаптамамен жинақталады, онда оны сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Үстелдің салмағы 3,375 кг, сондықтан оны сапарға немесе кемпингке өзіңізбен бірге ала аласыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Орындықтың габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 3.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 700 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52222 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.52222.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 700 x 700 x 700 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Максималды жүктеме | 30 кг |
| Материал | сталь, пластик |
| Өлшем | 700 x 700 x 700 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101880 |
- Бағасы: 14 383 ₸

