
Жиналмалы алюминий үстел, үстел үсті МДФ, 600 х 450 х 250/590 Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69582 жиналмалы үстелі, өлшемі 600 x 450 x 250/590 мм, үстіңгі жағы МДФ-дан жасалған, бірнеше адамға тамақ ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Бұл жазғы коттеджде, пикникте демалу кезінде пайдалы, сонымен қатар қонақтар келген жағдайда қосымша үстел ретінде қызмет етеді. Алюминий аяқтарының арқасында ол жеңіл конструкцияға ие және салмағы небәрі 2,52 кг, сондықтан тасымалдауға ыңғайлы. Құрама аяқтардың арқасында үстелді 25 немесе 59 см биіктікте бекітуге болады.Артықшылықтарыкомпактілік — аяқтардың алынбалы бөліктері үстелдің үстіңгі жағының артқы жағындағы ойықтарға бекітіледі, ал үстіңгі жағы бүктеледі.Биіктікті реттеу — аяқтарға арналған тығындардың көмегімен үстелді қисық бетке тегістеуге болады.Тасымалдау кезіндегі жайлылық — үстелдің үстіңгі жағында үстелді тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жаюлы күйдегі үстелдің өлшемдері | |
| Салмақ | 2.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 610 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52222 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.52222.pdf |
| _пакеттегі ені | 470 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 600 х 450 х 250/590 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 50 кг |
| Материал | сталь, пластик, древесина |
| Өлшем | 600 х 450 х 250/590 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101903 |
- Бағасы: 9 784 ₸

