
Жиналмалы орындық 35 х 30 х 36 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемдері 35 x 30 x 36 см Palisad Camping 69589 жиналмалы орындық табиғатта жайлы демалысты қамтамасыз етеді. Салмағы небәрі 900 г және жиналмалы құрылымы бар, сондықтан оны жаяу серуендеуге өзіңізбен бірге ала аласыз. Орындық пикник, туризм және балық аулау әуесқойлары үшін пайдалы. Артықшылықтары Орындық тығыздығы 600D тозуға төзімді полиэфирден жасалған, бұл өнімнің беріктігін қамтамасыз етеді. Отыратын материал су өткізбейтін сіңдірумен өңделеді, сондықтан ылғалдан қорықпайды. Диаметрі 16 мм құбырлардан жасалған болат қаңқа 70 кг-ға дейінгі жүктемені көтере алады. Орындықтың бүктелген өлшемдері 510 x 50 x 50 мм, сондықтан оны сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.91 кг |
| Өлшемдері | 35 x 30 x 36 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 35 x 30 x 36 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996102535 |
- Бағасы: 3 936 ₸

