
Үш аяқты жиналмалы орындық, 32 x 32 x 44 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы орындық Palisad Camping 69590 3 аяқты, 32 x 32 x 44 см, жазғы коттеджде, пикникте немесе балық аулауда ыңғайлы отыруға, ұзақ серуендеу кезінде тоқтауды ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Түпнұсқа конструкциясының арқасында орындық бүктелген кезде өте ықшам, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы. Өнімнің салмағы небәрі 0,725 кг, сондықтан оны тіпті жаяу жүргінші де көтере алады. Артықшылықтары Орындық жасалған полиэстердің тығыздығы 600D және беріктігі мен тозуға төзімділігімен сипатталады. Су өткізбейтін сіңдіру орындық материалын ылғалдан қорғайды. Диаметрі 16 мм болатын аяқтар болаттан жасалған, сондықтан бұл модель 90 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады. Орындық сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы қақпақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.725 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 110 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 540 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 32 х 32 х 44 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 32 x 32 x 44 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996102542 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

