
Арқалығы бар жиналмалы орындық. 60 х 53 х 75 см, Кемпинг Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жиналмалы орындық Palisad Camping 69591, 60 x 53 x 75 см, шынтақшалары бар, ашық ауада демалуды ыңғайлы етеді, сонымен қатар қонақтар келген жағдайда үйде немесе саяжайда көмектеседі. Арқалығы мен шынтақшасының арқасында орындықты қауіпсіз ауыстырады. Орындықтың салмағы 2,3 кг және тасымалдауға ыңғайлы. Сақтау үшін көп орын қажет емес, себебі орындық бүктелген кезде өте жинақы болады. Артықшылықтары Жоғары беріктікке ие — орындық пен арқалық матаның екі қабатынан тұрады. Тозуға төзімді және берік — орындық пен арқалық 600D полиэфирден жасалған. Салмағы 80 кг—ға дейін есептелген - қаңқасы болаттан жасалған, аяқтарының диаметрі 16 мм.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 690 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 510 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2.43 кг |
| Өлшемдері | 60 x 53 x 75 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 60 x 53 x 75 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996102566 |
- Бағасы: 9 800 ₸

