
Шынтақшасы бар жиналмалы орындық. және тұғыр. 89 х 54 х 86 см Кемпинг Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ыңғайлы жиналмалы кресло елде, табиғатта, балық аулауда жайлы тұруға арналған. Ерекшеліктері Отырғыш тығыздығы 600 D болат қаңқалы полиэфирден жасалған, аяқтарының диаметрі 16 мм Қолтықта қақпағы бар стақанға немесе сусын құйылған банкаға арналған бөлік бар. Артықшылықтары Сенімді, Берік, Берік, 90 кг-ға дейінгі жүктемелерге төтеп бере алады Ықшам сақтау Орнын үйдегі қосымша қонақ жиһазы ретінде пайдалануға болады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 2.517 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 910 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 89 х 54 х 86 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 90 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 89 x 54 x 86 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996102597 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

