
Тегістеуге арналған блок, 160 х 85 мм, Matrix қысқыштары бар пластик
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Табаны 160 х 85 мм болатын Matrix 75820 қысқыштары бар пластикалық тегістеу блогы тегіс беттерді қолмен тегістеу үшін қолданылады. Оған абразивті табақтар немесе кез келген түйіршікті торлар орнатылады. Құрал құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарын жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Жылдам қысу механизмі тегістеу материалын жылдам және сенімді бекітуге мүмкіндік береді. Жұмсақ негіз, әсіресе ұсақ түйіршікті абразивтермен жұмыс істегенде, тапсырмалардың жоғары сапасын қамтамасыз етеді. Корпустағы бүйірлік ойықтардың арқасында блокты қолыңызда ұстау ыңғайлы — шебер ұзақ уақыт жұмыс істегенде де шаршамайды. Блок жоғары сапалы және улы емес ABS пластиктен жасалған, тот баспайды және деформацияланбайды, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.172 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 160 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | ABS-пластик |
| Табан материалы | EVA |
| Мақсаты | для абразивных шлифлистов и стеклосеток |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Аспалы ПВХ пакеті |
| Табанның ені | 85 мм |
| Штрих-код | 4044996007038 |
- Бағасы: 1 200 ₸

