
Торұстағыш, 230 х 105 мм, Спарта қысқыштары бар пластик
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тор ұстағыш Спарта 758475, 230 х 105 мм, қысқыштары бар пластик, ағаш, замазка, металл, пластмасса және басқа қатты беттерді қолмен тегістеу үшін қолданылады. Тор ұстағыш абразивті шыны торды немесе тегістеуішті бекітеді және ескі әрлеу жабындарын алып тастауға, бетті бояуға дайындауға, сондай-ақ әрлеуді орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ыңғайлы тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және құралмен жұмысты ыңғайлы етеді. Бұрандалы қысқыштар абразивті материалды мықтап ұстайды және ол жұмыс кезінде қозғалмайды. Табаны EVA көбікті резеңкеден жасалған, пішінін жақсы ұстайды, температураның шектен шығуынан қорықпайды және тозуға төзімді. Корпус берік полипропиленнен жасалған, соның арқасында тор ұстағыш ұсақ соққылар мен құлаулардан қорықпайды, сондықтан ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Тегістеуге арналған кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 758-Тегістеуге арналған кесіктер, үккіштер |
| Табанның ұзындығы | 230 мм |
| Қысқыш | болат |
| Корпус материалы | Полипропилен |
| Табан материалы | пенорезина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Табанның ені | 105 мм |
| Штрих-код | 4044996099101 |
- Бағасы: 1 733 ₸

