
Бұрғылауға арналған қайрақ тастар, 5 дана Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76020 қайрау тастары, 5 дана, бұрғы мен бұрағышқа арналған қондырмалар ретінде пайдаланылады. Олардың көмегімен металдардан, соның ішінде түсті металдардан, сондай-ақ пластмассадан жасалған беттерді өңдеуге, беткейлер мен саңылауларды кетіруге, кедір-бұдырларды тегістеуге болады. Тастар әрлеу және сәндік жұмыстарды орындауға жарамды. Артықшылықтары Әмбебап қолдану — тастар металдарды, пластмассаларды, минералды материалдарды өңдеуге жарамды. Жиынтықта тапсырмалардың кең ауқымын орындау үшін конустардың ең танымал түрлері бар. Жинақ тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| сағақтың диаметрі | 6 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.132 кг |
| Топ | Абразивті кесіктер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 764-Абразивті кесіктер |
| Жиынтықтағы саны | 5 |
| Максималды диаметрі 2 | 25 |
| Материал | абразивті, болат |
| Қону | бұрғы |
| Жұмыс ұзындығы | 37 мм |
| Өңдеу түрі | тегістеу |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996006444 |
- Бағасы: 985 ₸

