
Алмаз төсемі, 300 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Matrix 77925 гауһар жүзі әртүрлі қатты материалдарды кесуге мүмкіндік береді: шыны, керамика, фарфор. Ол ауыстырылатын жұмыс элементі ретінде қол араларына орнатылады. Кенеп тұрмыстық мақсатта оңтайлы болып табылады және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде тіпті жаңадан бастаған шеберлер үшін де пайдалы. Артықшылықтары Пышақтың дөңгелек профилі материалдарды фигуралық кесуге, сондай-ақ бөлікті жылжытпай-ақ кесу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. 45 болаттан жасалған қалақ жоғары беріктігімен және механикалық кернеулерге төзімділігімен сипатталады, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Алмазды бүрку пышақтың жоғары тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді және оның кесу қасиеттерін бірнеше есе арттырады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.028 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996027975 |
- Бағасы: 1 817 ₸

