
Вольфрам төсемі, 300 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 300 мм Matrix 77915 вольфрам қалақшасы тиісті өлшемдегі қол аралықтары үшін ауыстыру элементі ретінде пайдаланылады. Ол шыны, керамика және фарфорды аралау үшін пайдалы. Кенеп пәтерде немесе саяжайда жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Дөңгелек профильдің арқасында пышақ пішінді кесуді орындай алады және жұмыс кезінде кесу бағытын өзгерте алады. Кенеп жасалған 45 болат жоғары беріктікке және механикалық кернеулерге төзімділікке ие. Бүрку вольфрам карбиді кенепке жоғары тозуға төзімділік пен қаттылық береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 3 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 4 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.025 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022178 |
- Бағасы: 908 ₸

