
Карбид-вольфрамды бүркумен, 300 мм, шыныға, кафельге арналған қол ара полотносы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шыны, плитка, керамика және фарфорды кесуге жарамды, ұзындығы 300 мм карбид-вольфраммен қапталған Matrix 77935 темір аралау дискісі. Әрлеу жұмыстары мен шығармашылық жұмыстарды жүргізу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Кенеп көміртекті болаттан жасалған, сондықтан тозуға және зақымдануға төзімді. Вольфрам карбидімен бүрку кесу жиектерінің қаттылығын арттырады және кесу сапасын арттырады. Тістердің стандартты орналасуының арқасында файл өңделетін материалға кептеліп қалмайды, бұл аралаудың жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Ені | 13 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.065 кг |
| Топ | Полотна по металлу |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 777-Металлға арналған темір араларға арналған жүздер |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 300 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996027982 |
- Бағасы: 1 444 ₸

