
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, жұмсақ, 3 дана, P 60/80, P 60/100, P 80/120 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75705 жұмсақ тегістеу губкасы, 100 x 70 x 25 мм, 3 дана. құм мөлшері P 60/80, P 60/100, P 80/120, ағаш, металл, пластмасса және замазка беттерін өңдеу үшін қолданылады. Жинақ ескі бояулар мен лактарды кетіруге мүмкіндік береді, жөндеу, құрылыс, жиһаз жасау, шанақ жұмыстары, сондай-ақ күнделікті өмірде қолданылады. Әрбір губка 4 жағынан абразивті жабынмен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақыт қызмет етеді. Артықшылықтары Абразивті материал алюминий оксиді болып табылады, ол кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Жиынтықтағы әрбір губканың екі жағында да әртүрлі түйіршіктер болады — P 60/80, P 60/100, P 80/120. Жиынтыққа беттерді кедір-бұдырлы, аралық және соңғы өңдеуге арналған губкалар кіреді. Жұмсақ көбік негізінің арқасында губкалар айқын рельефі бар беттерді тегістеуге жарамды — ойықтар, шығыңқы жерлер, ойықтар. Губкалар тіктөртбұрыш түрінде жасалған, сондықтан олар әртүрлі беттерді тегістеуге жарамды. Суға төзімділігіне байланысты губкаларды дымқыл тегістеу үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 60, P 80, P 100, P 120 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016757 |
- Бағасы: 1 091 ₸

