
Тегістеуге арналған губка, 100 х 70 х 25 мм, орташа қатты, 3 дана, P 60/80, P 60/100, P 80/120 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 75710 орташа қаттылықтағы тегістеу губкасы, 100 x 70 x 25 мм, 3 губкадан тұратын жинаққа кіреді. Губкалардың әрқайсысы 4 жағынан абразивпен қапталған, ал екі жағынан да әр түрлі ұнтақталған — P 60/80, P 60/100, P 80/120. Олар ағаш, пластмасса, металл, шпаклевка беттерін тегістеу және әрлеу, бояу қабатын және тотты кетіру үшін қолданылады. Абразивті губка құрылыс, жөндеу, шанақ жұмыстарына пайдалы, жиһаз жасауда және күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Орташа қаттылық — губка металл беттерді, бұрыштарды, жиектерді өңдеуге жарамды. Абразивті материал — қатты алюминий оксиді, яғни губка тозуға төзімді және үлкен көлемдегі жұмысты жеңе алады. Әмбебап түрі — тікбұрышты жақтаулар әртүрлі пішіндегі беттерді өңдеуге жарамды. Суға төзімділік — губка ылғалды тегістеуге жарамды, ал жұмыс аяқталғаннан кейін оны сумен шаюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Орташа қаттылық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 60, P 80, P 100, P 120 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016764 |
- Бағасы: 1 229 ₸

