
Тегістеуге арналған губка, 125 х 100 х 10 мм, жұмсақ, 3 дана, P 60/80, P 60/100, P 80/120 Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегістеуге арналған жұмсақ губка Matrix 75715, 125 x 100 x 10 мм, P 60/80, P 60/100, P 80/120, ағашты, пластикті, металды, шыбықты қолмен өңдеуге арналған үш абразивті губкалардың жиынтығы. Губкалардың екі жағында әртүрлі тегістеуіштер бар, бұл оларды беттерді тегістеу және тегістеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Олар ескі лак-бояу жабындарын, тотты кетіруге, кедір-бұдырларды тегістеуге көмектеседі. Жинақ үй-жайларды, автокөліктерді, жиһаздарды жөндеуге, сондай-ақ үй жұмыстарына пайдалы болады. Артықшылықтары Жұмсақ көбіктен жасалған негіз және қалыңдығы 10 мм губкалардың икемділігін арттырады, жету қиын жерлер мен беттерді күрделі рельефпен өңдеуге мүмкіндік береді. Абразив ретінде сүйір пішінді алюминий оксидінің қатты түйіршіктері пайдаланылады, бұл материалдың тозуға төзімділігін және жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Абразивті губкаларға 4 жағынан жағылады, сондықтан арматура ұзақ қызмет етуге арналған. Губка суға төзімді, оны дымқыл тегістеу және жуу үшін қолдануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Түрі | Жұмсақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.063 кг |
| Топ | Тегістеуге арналған губкалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 757-"MATRIX" тегістеуге арналған губкалар |
| Екі жақты | Иә |
| Түйіршіктілік | P 60, P 80, P 100, P 120 |
| Материал | абразивті, көбік резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996016771 |
- Бағасы: 729 ₸

