
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, екі қатарлы Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм, қону тесігі 22,2 мм Барс 72961 екі қатарлы алмазды аршу шыныаяқы бұрыштық тегістеуіш білігіне орнатуға арналған. Бетон, тас, кірпіш, гранит және мәрмәр беттерін тегістеу үшін қолданылады. Екі қатарлы профильдің арқасында материалдың қалың қабатын алып тастайды, ағындарды, чиптерді жояды, буындарды тегістейді. Көрсетілген материалдармен тиімді жұмысты оңтайлы таңдалған байлам қамтамасыз етеді. Саптама кәсіби қолдану үшін ұсынылған. Артықшылықтары Алмаздардың жоғары концентрациясы бар биіктігі 5 мм жұмыс қабаты жабдықтың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Шламды ағызуға арналған саңылаулар шыныаяқты суды салқындатпай пайдалануға мүмкіндік береді. Эмаль жабыны болат корпусты коррозиядан қорғайды. CNC токарлық станокпен өңделген корпус мінсіз теңдестірілген, бұл жұмыс сапасын жақсартады және саптаманың қызмет ету мерзімін ұзартады. Заманауи қондырғылармен жасалған шыныаяқтың жоғары сапасына кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87189 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/72961.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87189.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.535 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 20 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | штампталған + токарлық өңдеу |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996109923 |
- Бағасы: 5 175 ₸

