
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, бір қатарлы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм Matrix 72985 бір қатарлы гауһар тасты аршу шыныаяқында бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнату үшін 22,2 мм отырғызу тесігі бар. Бетонды, мәрмәрді, гранитті, тасты, кірпішті аршу және аршу жұмыстары үшін қолданылады. Құрылыс ерітінділерімен адгезияны жақсартатын беттің кедір-бұдырлығын береді. Алмаздардың концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байланыстың арқасында ол жоғары өнімділікке ие. Шыныаяқ кәсіби құрылыс және жөндеу жұмыстарына арналған. Артықшылықтары Жабдықтың айтарлықтай ресурсы бар — алмас қабатының биіктігі 5 мм. Болат корпус коррозияға ұшырамайды — эмаль жабыны оны тоттан қорғайды. Суды салқындату қажет емес — корпустағы саңылаулар тұнба мен жылуды кетіреді, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жоғары сапа — саптама профильді зауытта қатаң технологиялық бақылаумен шығарылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.415 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 10 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996109930 |
- Бағасы: 3 489 ₸

