
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, турбо Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм қондырғылармен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіш білігіне 22,2 мм қону тесігі бар Барс Турбо 72960 алмазды сыпырғыш шыныаяқ орнатылады. Бетонды, тасты, гранитті, мәрмәрді, кірпішті әрлеп тегістеу үшін қолданылады. Мұқият таңдалған байлам қатты материалдарда тиімді жұмысты қамтамасыз етеді, нәтижесінде тегіс және тегіс бет пайда болады. Шыныаяқтың көмегімен гранит және мәрмәр тақталардағы фаскаларды алып тастауға болады. Ол кәсіби жұмыстарға ұсынылады. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі тиімді салқындатуды және жабдықтың жоғары өнімділігін сақтауды қамтамасыз етеді. Өңделетін бетпен жанасу аймағының ұлғаюы тез және тегіс тегістеуге ықпал етеді. Биіктігі 5 мм кесу қабатындағы алмаздардың жоғары тығыздығы шыныаяқтың жұмыс істеу мерзімін арттырады. Корпустағы саңылаулар шламды ағызады, бұл шыныаяқтың қызып кетуіне жол бермейді және оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Корпустың негізі CNC токарлық станогында жасалған және тегістеу сапасын жақсарту үшін калибрленген теңгерімге ие. Болат корпус коррозиядан қорғайтын эмальмен қапталған. Шыныаяқ заманауи технологияны пайдалана отырып, ірі зауытта шығарылады және жоғары сапаға кепілдік беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 06.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87189 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | http://old.instrument.ru/info/manual/72960.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/KK Д-CN.АГ03.B.87189.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 28 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | штампталған + токарлық өңдеу |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996109947 |
- Бағасы: 5 183 ₸

