
Алмаздан тазартылған кесе, 125 мм, турбо-сегментті Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 125 мм 72988 матрицалық турбо-сегментті алмазды аршу шыныаяқының 22,2 мм қону тесігі бар және бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады. Ол бетонды, тасты, кірпішті, мәрмәрді және гранитті тегістеу үшін бұзушылықтарды жою, буындарды тазарту, сонымен қатар бетті тегістеу үшін қолданылады. Жұмыс қабатындағы алмаздардың концентрациясының жоғарылауы және теңдестірілген байланыс қатты материалдарды өңдеуде жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді. Аршылған шыныаяқ кәсіби пайдалану үшін ұсынылады. Артықшылықтары Турбокомпрессорлық құрылымның арқасында жұмыс беті салқындатылады, сондықтан сумен қамтамасыз ету қажет емес. Корпустағы саңылаулар суспензияның бұрылуын қамтамасыз етеді, бұл жабдықтың мерзімінен бұрын істен шығуына жол бермейді. Эмаль жабыны тостағанның қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, оны коррозиядан қорғайды. Шыныаяқтың ресурсы жоғары, себебі жұмыс қабатының қалыңдығы 5 мм. Жабдықтың сапасын өндіруші растайды — шыныаяқ фирмалық зауытта қатаң технологиялық бақылаумен шығарылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 125 мм |
| Сегменттер саны | 14 дана |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996109954 |
- Бағасы: 5 461 ₸

