
Алмаздан тазартылған кесе, 150 мм, турбо Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 150 мм Matrix Turbo 72997 алмазды тазалауға арналған шыныаяқ бұрыштық тегістеуіштің білігіне орнатылады, ол үшін 22,2 мм қону тесігі қарастырылған. Бетон, тас, мәрмәр, гранит және кірпіш беттерге соңғы тегістікті беру үшін, сондай-ақ гранит немесе мәрмәр тақталарын тегістеу үшін қолданылады. Шыныаяқ жұмыс қабатындағы гауһар концентрациясының жоғарылауына және теңдестірілген байламға байланысты жоғары өнімділікті көрсетеді. Кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Турбоагрегатталған бет салқындатуды және жабдықтың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді. Өңделетін бетпен жанасу аумағының ұлғаюына байланысты тегістеу тез және бірқалыпты өтеді. Корпустағы саңылаулар шламды ағызады, бұл шыныаяқтың мерзімінен бұрын тозуына жол бермейді. Эмаль жабыны саптаманы коррозиядан қорғайды. Алмаз қабатының биіктігі 5 мм жоғары жұмыс ресурсы бар. Қатаң технологиялық бақылаумен жасалған аршу шыныаяқы өте сенімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 195 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.758 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 150 мм |
| Сегменттер саны | 36 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996109961 |
- Бағасы: 10 109 ₸

