
Алмаздан тазартылған кесе, 180 мм, екі қатарлы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 72998 диаметрі 180 мм, 22,2 мм қону тесігі бар екі қатарлы алмазды аршу шыныаяқы — бетон, тас, кірпіш, мәрмәр және гранит беттерін өрескел өңдеуге арналған бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық. Жіктерді, жіктерді, бұдырларды тазалауды, ағындарды кетіруді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Ерітінділерді жағар алдында оның адгезиялық қабілетін жақсарту үшін беттің кедір-бұдырлығын береді. Жұмыс бөлігінің сегменттері 2 қатарға орналастырылған, сондықтан саптама жоғары өнімділікке ие және материалдың қалың қабатын алып тастайды. Шыныаяқ кәсіби қолдануға арналған. Артықшылықтары Алмаздардың тығыздығы жоғарылаған және теңдестірілген байламы бар қалыңдығы 5 мм жұмыс қабаты шыныаяқты жоғары ресурспен қамтамасыз етеді. Корпустағы саңылаулар шлам мен жылуды кетіруге қызмет етеді, бұл тегістеу сапасын жақсартады және саптаманың қызмет ету мерзімін ұзартады. Корпустың болат беті коррозиядан қорғайтын эмальмен қапталған. Шыныаяқ барлық технологиялық талаптарды сақтай отырып, мамандандырылған зауытта шығарылады, бұл оның жоғары сапасын дәлелдейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 09.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88624 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88624.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.911 кг |
| Сегменттің биіктігі | 5 мм |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 729-Алмазды тостағандар |
| Диаметрі | 180 мм |
| Сегменттер саны | 24 шт |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, гранит, мәрмәр |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996110028 |
- Бағасы: 8 972 ₸

