
Алмаз дискі, сегментті 125 х 22.2 мм, Барысты құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрғақ кесуге арналған Барс ф125х22,2 мм 73062 сегменттік алмас жүзі сәйкес қондыру диаметрі бар ҰШМ және штроборездерге арналған жабдық ретінде орнатылады. Бұл үй шеберлері мен кәсіпқойларға тасты, кірпішті, бетонды және гранитті құрғақ кесу үшін пайдалы және үлкен көлемдегі жұмыстарды жылдам орындауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары 9 ойығы бар конструкция дискінің әрбір секторына кесу процесінде қызған кезде пішінін аздап өзгертуге және жоғары өнімділікті сақтауға мүмкіндік береді. Сегменттік қалып әртүрлі материалдарды кесуді бірдей тиімді етеді, сонымен бірге суды салқындатуға жүгінудің қажеті жоқ. Сапалы гауһар тастар, олардың жоғары концентрациясы және кең кесу бөлігі (10 мм) тиімді кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған бума жұмыстың тиімділігіне және дискінің жоғары ресурсына кепілдік береді. Кесу қабатын ыстықтай престеу дискінің дәл пішіні мен сенімділігін қамтамасыз етеді, оны қарқынды жұмыс үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Болат корпус жақсы серіппелі, себебі оның құрамында марганец бар, яғни дискінің деформациялану қаупі жоққа шығарылады. Корпустың қорғаныс және сәндік жабыны ретінде коррозияға қарсы қасиеттері бар бояу қолданылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74681-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74681-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.171 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044675 |
- Бағасы: 3 043 ₸

