
Алмаз дискі, тұтас 115 х 22.2 мм, Барысты ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс ф115х22,2 мм 73077 тұтас алмазды қалақ қатты материалдарды: гранит және фарфор плиткаларын, плиткаларды, плиткаларды, мәрмәрді, табиғи және жасанды тасты ылғалды кесу үшін металл кескіштермен немесе плитка кескіштермен бірге қолданылады. Дискінің тұтас пішіні жарықтар мен сынықтарсыз біркелкі кесуге қол жеткізуге мүмкіндік береді. Суды салқындату дискінің қызып кетуіне жол бермейді, сонымен қатар оның қызмет ету мерзімін арттырады. Артықшылықтары Алмаз түйіршіктерінің жоғары концентрациясы бар ені 10 мм кесу бөлігі тиімді жылдам жұмысты және кәсіби қолдану мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігі тек жоғары сапалы, беріктігі жоғары синтетикалық гауһар тастарды қамтиды, сондықтан қалақ кесу қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Оңтайлы теңдестірілген металл байланысы әртүрлі материалдарды кесуге мүмкіндік береді. Дискіні жасау кезінде ыстық престеу технологиясы қолданылады, сондықтан оның ресурсы жоғары және тұрақты кесуді қамтамасыз етеді. Қалыңдығы ұлғайтылған болат корпус дискінің деформациялану қаупінсіз жоғары жүктемелерге төтеп беруге мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74681-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74681-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.151 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 115 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 1.8 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044712 |
- Бағасы: 1 856 ₸

