
Алмаз дискі, Турбо 230 х 22.2 мм, Барысты құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмаз жүзі Барс Турбо ф230х22,2 мм 73075 бетонды, оның ішінде жаңа, орташа арматураланған темірбетонды, тасты, кірпішті, гранитті және құмтасты құрғақ кесуге арналған. Оны құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде қону диаметрі 22,2 мм UHM көмегімен пайдалануға болады. Артықшылықтары Диск жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді және 10 мм кесу қабатының ені мен алмаздардың жоғары концентрациясына байланысты кәсіби түрде пайдалануға болады. Турбокомпрессорлы қалып пен дискінің перфорациясы суды салқындатуды қажет етпей, әртүрлі материалдарды жылдам құрғақ кесуге кепілдік береді. Металл байланыстырғыштағы компоненттердің оңтайлы тепе—теңдігі дискінің қызмет ету мерзімін арттырады - гауһар тастар біркелкі тозады және жаңа дәндердің шетінде ашылу уақытында жүреді. 65Mn болаттан жасалған корпус дисктің пайдалану қасиеттерін сақтайды, өйткені қарқынды пайдалану кезінде де оның майысуына жол бермейді. Қорғаныс бояуы диск корпусында коррозияның пайда болуына жол бермейді. Дискіні үлкен көлемдегі жұмыстарға пайдалануға болады, өйткені оны өндіруде ыстық престеу әдісі қолданылады, бұл қызмет мерзімін едәуір арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.07.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.РА01.В.74681-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | Өтініш беруші тіркеген |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.РА01.В.74681-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.7 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.6 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996044804 |
- Бағасы: 8 369 ₸

