
Алмаз дискі, 115 х 22.2 мм, лазерлік перфорациясы бар тұтас, ылғалды кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гросс ф115 х 22,2 мм 73036 лазерлік перфорациясы бар қатты гауһар жүзі, ылғалды кесуге арналған, 22,2 мм қондыру өлшемі бар UHM немесе плитка кескіштерде шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Металл байланыстағы күмістің, кобальттың және басқа да жоғары сапалы компоненттердің оңтайлы қатынасы гранитпен, керамикамен, тастан жасалған бұйымдармен, мәрмәрмен, табиғи және жасанды тастармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ылғалды тегістеу әдісі суды салқындатуды пайдалануды қамтиды, бұл қызып кетуді азайтуға және шаңды тиімді кетіруге көмектеседі. Артықшылықтарыдисктің үлкен ресурсы, сенімділігі бар және оны кәсіби түрде пайдалануға болады, өйткені. ыстықтай престеу технологиясы бойынша жасалған.Дискінің тұтас түрінің есебінен сынықтардың пайда болу қаупінсіз сапалы тегіс кесінді қамтамасыз етіледі.Алмаздардың жоғары концентрациясы және 40-50 мкм үлкен өлшемдері кесу жылдамдығын арттырады.Лазерлік перфорация дискінің салқындауын күшейтеді, яғни ол қарқынды пайдалануға оңай төтеп бере алады.Кесу бөлігінің ені 10 мм тұрақты жоғары өнімділікке кепілдік береді.Болат корпус құрамында марганец бар, ол серіппелі қасиеттерді жақсартуға және тегістеу кезінде қалыптың қисаюынан қорғауға көмектеседі.Түссіз лак диск корпусында коррозияның пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 115 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033204 |
- Бағасы: 3 630 ₸

