
Алмаз дискі, 125 х 22.2 мм, сегменттерді лазерлік дәнекерлеу, жалпы құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лазерлік дәнекерленген сегменттері бар Gross f125 x 22,2 мм 73003 гауһар жүзі бетонды, соның ішінде жаңа піскен кірпішті, құмтасты және гранитті құрғақ кесуге арналған. Қону диаметрі 22,2 мм дискіні ММ үшін шығыс құралы ретінде пайдалануға мүмкіндік береді. Сегменттер суды салқындатуды қажет етпей, жылдам құрғақ кесуді қамтамасыз етеді. Оңтайлы таңдалған байламның арқасында диск шамадан тыс жүктемелерге төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау қажет болғанда қарқынды тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтарысегменттік қалып — кесу қабатындағы 10 саңылау құрғақ кесу процесінде диск секторларының өлшемдерінің шамалы өзгеруіне ықпал етеді, бұл оны деформациядан қорғауға мүмкіндік береді.Сегменттерді лазерлік дәнекерлеу — алмазды кесетін қабат корпусқа мықтап бекітілген, бұл өндіріс технологиясы дискінің сенімділігі мен жүктемелерге жоғары төзімділікке кепілдік береді.Алмаз қабатының ені 10 мм — диск орындалатын жұмыстардың жоғары өнімділігіне кепілдік береді.Алмаздардың жоғары концентрациясы — кесу бөлігі тиімділікті және жоғары кесу жылдамдығын қамтамасыз етеді, өйткені. өлшемі 40-50 мкм сапалы ірі дәндерден жасалған.Корпус болаттан жасалған 65Mn — диск жақсы серіппелейді және кесу процесінде тегістігін сақтайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Тамаша сапа — диск жоғары сапалы кореялық жабдықта жасалған.Жоғары жұмыс ресурсы — металл байламының құрамындағы күміс, кобальт және басқа да қымбат бағалы компоненттер алмас түйіршіктерін берік ұстайды және жаңа алмастардың біркелкі тозуын және жиегінде уақтылы ашылуын қамтамасыз етеді.Қорғаныш-сәндік жабын — түссіз лак құралдың коррозияға төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 160 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.164 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | бетон, кирпич, гранит |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033013 |
- Бағасы: 6 933 ₸

