
Алмаз дискі, 125 х 22.2 мм, лазерлік перфорациясы бар турбо, Gross құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмаз жүзі Gross ф125х22,2 мм 73029 лазерлік перфорациясы бар турбо қатты материалдарды: бетонды, оның ішінде жаңа піскен бетонды, темірбетонды, кірпішті, гранитті, тасты және құмтасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Материалдардың әртүрлі типтерімен жұмыс істеу мүмкіндігі оңтайлы таңдалған металл байланысына байланысты. Құрал кәсіби КҚМ шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Лазерлік перфорация дискіні күшейтілген салқындатуды қамтамасыз етеді, сондықтан ол қарқынды жұмыс үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің турбиналық пішіні суды салқындатуды қажет етпей, құрғақ әдіспен жылдам кесуге мүмкіндік береді. Дискі 40-50 мкм алмаздардың жоғары концентрациясы бар кесу бөлігінің арқасында тозуға төзімділігімен және жоғары кесу жылдамдығымен сипатталады. Бума ретінде тек жоғары сапалы компоненттер (кобальт, күміс және т.б.) пайдаланылады, бұл оның шамадан тыс жүктемелерге, қызып кетуге төзімділігін арттыруға және дискінің қызмет ету мерзімін арттыруға мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігінің ені 10 мм, сондықтан құрал үлкен көлемдегі жұмыс үшін жоғары ресурсты қамтамасыз етеді. Корпус марганец қосылған 65Mn аспаптық көміртекті болаттан жасалған, сондықтан диск деформация қаупінсіз кесу кезінде тегістігін сақтайды. Түссіз лакпен қорғаныш және сәндік жабын корпуста коррозияның пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 156 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.172 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033167 |
- Бағасы: 6 513 ₸

