
Алмаз дискі, 125 х 22.2 мм, турбо-сегментті, құрғақ кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрғақ кесуге арналған Gross ф125х22,2 мм 73021 гауһар тасты турбо-сегменттік дискі кесу жұмыстарына арналған жабдық ретінде UHM-ге орнатылады. Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі бар диск өзінің қолданылуында әмбебап болып табылады және оны тасты, гранитті және кірпішті, жаңа бетонды, сондай-ақ әлсіз арматураланған темірбетонды кесу үшін пайдалануға болады. Бұл кәсіби құралмен қарқынды жұмыс істеу үшін пайдалы. Артықшылықтары Турбо-сегменттік қалып — материалдарды кесу жылдам, суды салқындату қажет емес, соның ішінде темірбетон. Сенімділік — диск ыстықтай престеу әдісімен орындалған. Тозуға төзімділік және кесу жылдамдығы 12250 айн/мин дейін — кесу бөлігі өлшемі 40-50 мкм үлкен гауһар тастардан жасалған. Алмаз түйіршіктерінің жоғары концентрациясы бар 10 мм жұмыс бөлігі — диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін өте қолайлы. Оңтайлы таңдалған металл байламы — күміс, кобальт және басқа компоненттер дискінің қызмет ету мерзімін едәуір арттырады, әртүрлі тығыздықтағы материалдарды қызып кету қаупінсіз кесуге мүмкіндік береді. Қорғаныш-сәндік жабыны бар берік корпус — 65 Mn болат және түссіз лак құралдың жоғары өнімділігін және коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033112 |
- Бағасы: 7 216 ₸

