
Алмаз дискі, 230 х 22.2 мм, сегменттік, реттелген алмаз, жалпы құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross ф230х22,2 мм 73017 гауһар тасты сегменттік дискі, тапсырыс бойынша гауһар, құрғақ кесу үшін UHM-мен бірге қолданылады. Оңтайлы таңдалған байлам құралды жаңа бетон, темірбетон, кірпіш, гранит, тас, құмтас және шамот сияқты материалдармен пайдалануға мүмкіндік береді. Диск кесудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді және кәсіби қолдану мен қарқынды жүктемелерге арналған. Артықшылықтары Дискіде 10 компенсациялық ойық бар, соның арқасында оның майысуына, қызып кетуіне жол берілмейді, сонымен қатар жұмыс кезінде шу азаяды. Кескіш бөлшектер "бағытталған алмаз" (ARIX) жаңа технологиясы бойынша жасалған, соның арқасында дәндер сегменттерге біркелкі бөлінеді, дискінің қызмет ету мерзімі мен кесу жылдамдығы артады және әрбір алмаздың ПӘК 100% құрайды. Сегменттік қалып материалдардың құрғақ кесілуін тездетуге көмектеседі және суды салқындатуды қажет етпейді. Өлшемі 40-50 мкм және кесу бөлігінің ені 10 мм синтетикалық гауһар тастардың жоғары концентрациясының арқасында тұрақты жоғары өнімділікке кепілдік беріледі. 65Mn аспаптық көміртекті болаттан жасалған корпус жақсартылған серіппелі қасиеттерге және қалақшаның кесу қасиеттерін сақтау мүмкіндігіне ие. Алмаз сегменттерін корпусқа лазерлік дәнекерлеу технологиясы жүктемелерге төзімділікті арттырады, сондықтан диск қарқынды жұмысқа оңай төтеп бере алады. Бума құрамындағы қымбат компоненттер (кобальт, күміс және т.б.) дискінің жоғары ресурсы мен сенімділігін қамтамасыз етеді, оның қызып кетуіне және шамадан тыс жүктемелерге төзімділігін арттырады. Дискінің корпусы коррозияның пайда болуынан қорғау үшін түссіз лакпен қапталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.714 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.6 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033099 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

