
Алмаз дискі, 230 х 22.2 мм, лазерлік перфорациясы бар тұтас, ылғалды кесу Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ылғал кесуге арналған лазерлік перфорациясы бар Gross f230x22.2 мм 73049 тұтас гауһар жүзі 22,2 мм қондыру өлшемі бар UHM немесе плитка кескіштерде шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Металл байланыстағы күмістің, кобальттың және басқа да жоғары сапалы компоненттердің оңтайлы қатынасы гранитпен, керамикамен, тастан жасалған бұйымдармен, мәрмәрмен, табиғи және жасанды тастармен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Ылғалды тегістеу әдісі суды салқындатуды пайдалануды қамтиды, бұл қызып кетуді азайтуға және шаңды тиімді кетіруге көмектеседі. Артықшылықтары Дискі үлкен ресурсқа, сенімділікке ие және кәсіби түрде пайдалануға болады, себебі ол ыстық престеу технологиясымен жасалған. Дискінің тұтас түрінің есебінен сынықтардың пайда болу қаупінсіз сапалы тегіс кесінді қамтамасыз етіледі. Алмаздардың жоғары концентрациясы және 40-50 мкм үлкен өлшемдері кесу жылдамдығын арттырады. Лазерлік перфорация дискінің салқындауын күшейтеді, яғни ол қарқынды пайдалануға оңай төтеп бере алады. Кесу бөлігінің ені 10 мм тұрақты жоғары өнімділікке кепілдік береді. Болат корпус құрамында марганец бар, ол серіппелі қасиеттерді нығайтуға және тегістеу кезінде қалыптың қисаюынан қорғауға көмектеседі. Түссіз лак диск корпусында коррозияның пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 23.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.90904 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.90904.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.622 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 730-Диски отрезные алмазные "GROSS", "БАРС" |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.8 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996033242 |
- Бағасы: 10 027 ₸

