
Алмаз дискі, Turbo Extra кесінді, 125 х 22.2 мм, Matrix Professional құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Turbo Extra 73194, 125 x 22,2 мм кесілген алмас жүзі бетонды, темірбетонды, кірпішті, тротуар плиталарын, шлакоблокты және тасты құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол қону диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Кесудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді, сондықтан қарқынды қолдануға жарамды. Артықшылықтары Экстратурбирленген қалып — кесу процесі тиімді салқындатуды және шламды кетіруді қамтамасыз етеді. Жақсартылған өнімділік — ені 7 мм жұмыс қабаты жоғары сапалы синтетикалық гауһар тастардан тұрады. Байланыстың оңтайлы теңдестірілген құрамы — кесу қабаты жаңа гауһар тастарды уақытында ашып, біркелкі тегістеледі. Тұрмыстық және кәсіби міндеттерді тиімді шешу — алмаздардың концентрациясы жоғарылайды, диск ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.178 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 125 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.5 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044095 |
- Бағасы: 1 844 ₸

