
Алмаз дискі, Turbo алмалы-салмалы, 180 х 22.2 мм, құрғақ кесу Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix Turbo 73181, 180 x 22,2 мм құрғақ кесілген алмазды кесу дискісі бұрыштық тегістеуіштерге (бұрыштық тегістеуіштерге) арналған ауыстырылатын жабдық болып табылады. Ол жөндеу және ұсақ құрылыстар үшін, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін қолданылады. Диск бетонда, соның ішінде жаңа және орташа арматураланған, таста немесе кірпіште жұмыс істеуге арналған. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі дискінің өнімділігін арттыра отырып, қарқынды салқындату мен шаңды кетіруді қамтамасыз етеді. Диск суық престеу технологиясы бойынша жасалған, ал жұмыс бөлігінің ені 7 мм — бұл үйде толық пайдалану үшін жеткілікті. Алмаз түйіршіктерінің жоғары концентрациясы оңтайлы таңдалған байланыстырғышпен үйлескенде, тіпті темірбетонда да тиімді жұмысты қамтамасыз етеді. Суды салқындату қажет емес, сондықтан дискіні сумен қамтамасыз етпей-ақ СМ-мен пайдалануға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.376 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996032146 |
- Бағасы: 2 812 ₸

