
Алмаз дискі, Turbo алмалы-салмалы, 180 х 22.2 мм, құрғақ кесу Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрғақ кесуге арналған Sparta Turbo 731235 алмазды кескіш дискі, 180 х 22,2 мм, бұрыштық тегістеуіштерге орнатылған және күнделікті өмірде пайдалануға арналған. Ол қатты материалдарды — бетонды, темірбетонды, тасты, құмтасты кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Турбокомпрессорлы жұмыс бөлігі жылу мен шламды кетіруде тиімді, сондықтан дискіні суды салқындатпай жылдам құрғақ кесу үшін пайдалануға болады. Диск суық сығымдау әдісімен жасалған, соның арқасында ол жоғары жүктемелерге сәтті төтеп береді. Алмаз қабатының ені 6 мм кесудің жақсы сапасын қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.391 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R TURBO |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996044248 |
- Бағасы: 2 251 ₸

