
Алмаз дискі, қорғаныш секталары бар кесінді сегментті, 230 х 22,2 мм, Matrix Professional құрғақ кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
230 х 22,2 мм қорғаныс секторлары бар Matrix 73157 алмазды сегменттік кескіш дискі әртүрлі беріктіктегі бетонды, тасты, кірпішті, шлакоблокты және тротуар плиталарын құрғақ кесу үшін қолданылады. Ол сәйкес қону диаметрі бар бұрыштық тегістеуіштерге арналған жабдық ретінде пайдаланылады. Диск суық престеу әдісімен жасалған және арматураның әлсіз арматураланған темірбетоннан өтуі кезінде жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Артықшылықтары Жұмыс бөлігінің сегменттік құрылымы тиімді салқындатуды және шаңды кетіруді қамтамасыз етеді, сондықтан сумен қамтамасыз ету қажет емес. Қорғаныс секторлары диск сегменттерін мерзімінен бұрын тозудан және шламдардың жабысып қалуынан қорғайды. Бірегей пішінінің арқасында диск сыну қаупінсіз қысқа мерзімді бүйірлік өңдеуді орындауға мүмкіндік береді. Алмаздардың жоғары концентрациясы және арнайы таңдалған металл байланысы дискінің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігінің ені 7 мм болғандықтан, диск тұрмыстық тапсырмаларды сәтті орындайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.756 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, арматураланған бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 3.2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996044378 |
- Бағасы: 6 101 ₸

