
Алмас дискі, кесінді сегментті, 150 х 22.2 мм, құрғақ кесу Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 73174 алмазды кескіш жүзі, 150 х 22,2 мм, табиғи және жасанды тасты, кірпішті, жаңа және қатты бетонды құрғақ кесуге арналған. Ол тиісті стандартты өлшемдегі бұрыштық тегістеуіштермен қолданылады. Жоғары кесу жылдамдығының арқасында диск үлкен көлемдегі жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Бұл шағын құрылыс алаңдарында пайдалы және тұрмыстық мәселелерді шешуде тамаша көмекші болады. Артықшылықтары Ұлғайтылған жұмыс ресурсы — диск оңтайлы таңдалған металл байланыстырумен және алмаздардың жоғары концентрациясымен ерекшеленеді. Сумен салқындатусыз жоғары өнімділік — жұмыс бөлігінің ені 7 мм және сегменттер арасындағы саңылаулар шламды салқындатуды және ағызуды қамтамасыз етеді. Жүктемелерге төзімділік — диск суық престеу технологиясы бойынша жасалған және күшті механикалық кернеулерге төтеп бере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.256 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.2 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996032078 |
- Бағасы: 2 097 ₸

