
Алмаз дискі, кесінді сегментті, 230 х 22.2 мм, құрғақ кесу, EUROPA Standard Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta EUROPA Standart 73171, 230 х 22,2 мм сегменттік алмазды кескіш дискі бетонды, оның ішінде жаңа піскен тасты, кірпішті, шлакоблокты және тротуар плиталарын құрғақ кесуге арналған. Ол қону диаметрі 22,2 мм бұрыштық тегістеуіштерге орнатылады. Диск тұрмыста пайдалану үшін өте қолайлы. Артықшылықтары Суды салқындатуды пайдаланбай жылдам құрғақ кесу — сегменттер арасындағы ойықтар жылу мен шаңның таралуын қамтамасыз етеді. Жақсы жұмыс ресурсы — ені 7 мм жұмыс жиегі сапалы гауһар тастарды және арнайы таңдалған металл байланыстырғышты қамтиды. Жүктемелерге төзімділік — алмаз қабаты негізге суық престеу әдісімен жағылады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.708 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 7 мм |
| Штрих-код | 4044996021553 |
- Бағасы: 3 565 ₸

