
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 150 х 22.2 мм, Спарта ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 731435 алмазды кескіш жүзі, тұтас, 150 х 22,2 мм — болгарлар мен плитка кескіштерге арналған, ылғалды кесу үшін қолданылатын шығын құралы. Ол тұрмыстық жағдайларда керамиканы, керамогранитті және мәрмәрді ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Сумен салқындатуды пайдалана отырып қолдану ұсынылады. Артықшылықтары Жүктемелерге төзімділік — диск суық престеу әдісімен жасалған. Тұтас кесу жиегі — кесінді таза, жарықтар мен сынықтарсыз алынады. Жоғары жұмысқа қабілеттілік — металл компоненттерінің байланысы арқасында гауһар тастар жұмыс қабатында мықтап ұсталады және үстіңгі қабат қажалған сайын жаңа дәндер дер кезінде ашылады. Жұмыс бөлігінің ені 6 мм — диск үйде қолдануға оңтайлы. Сумен қамтамасыз ету арқылы жақсы өнімділік — шламды уақтылы алып тастау және дискіні салқындату оның сынуын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.268 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996044569 |
- Бағасы: 1 152 ₸

