
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 180 х 25.4 мм, ылғалды кесу Matrix Professional
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұтас алмазды кескіш диск Matrix 73188, 180 х 25,4 мм, мәрмәрді, керамикалық плиткаларды, керамогранитті, табиғи немесе жасанды тасты ылғалды кесуге арналған. Бұрыштық тегістеуіш машиналарға және қондыру диаметрі 25,4 мм плитка кескіштерге орнатылады. Сумен салқындатуды қолдану арқылы кесу сапасы жақсарады, сонымен қатар дискінің қызмет ету мерзімі ұзарады. Артықшылықтары Үздіксіз жиектің және суды салқындатуды пайдаланудың арқасында кесу тегіс, сынықтар мен жарықтарсыз. Суық престеу әдісімен сапалы орындалуының арқасында диск ұзақ уақыт бойы кесу қасиеттерін сақтайды. Металл компоненттерінің шоғыры гауһар тастарды мықтап ұстайды, бұл жоғары пайдалану мерзімін қамтамасыз етеді. Алмаздардың жоғары концентрациясы бар ені 6 мм жұмыс қабаты дискінің жақсы өнімділігіне кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 8 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.378 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 180 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | электрплиткалық кескіштер, ММ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Қалыңдық | 2.3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996032214 |
- Бағасы: 2 575 ₸

