
Алмаз дискі, тұтас кесінді, 230 х 22.2 мм, Спарта ылғалды кесу
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 731515 алмазды кескіш жүзі, тұтас, 230 х 22,2 мм, болгарлар мен плитка кескіштерге арналған, ылғалды кесу үшін қолданылатын шығын құралы. Ол тұрмыстық жағдайларда керамиканы, керамогранитті және мәрмәрді ұқыпты кесуге мүмкіндік береді. Сумен салқындатуды пайдалана отырып қолдану ұсынылады.Артықшылықтары:Жүктемелерге төзімділік — диск суық престеу әдісімен дайындалған.Тұтас кесу жиегі — кесінді таза, жарықтар мен сынықтарсыз алынады.Жоғары жұмысқа қабілеттілік — металл компоненттерінің байланысы арқасында гауһар тастар жұмыс қабатында мықтап ұсталады және үстіңгі қабат қажалған сайын жаңа дәндер дер кезінде ашылады.Жұмыс бөлігінің ені 6 мм — диск үйде қолдануға оңтайлы.Сумен қамтамасыз ету арқылы жақсы өнімділік — шламды уақтылы алып тастау және дискіні салқындату оның сынуын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 05.04.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.88425 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.88425.pdf |
| _пакеттегі ені | 320 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.756 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 230 мм |
| Өңдеу материалы | камень, керамогранит, плитка, мрамор |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 22.2 мм |
| Қолдану | УШМ |
| Диск түрі | 1A1R |
| Кесу түрі | сумен салқындатылатын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 2.7 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 6 мм |
| Штрих-код | 4044996044644 |
- Бағасы: 2 568 ₸

