
Ағашқа арналған ара дискісі 140 x 20/16 мм, 20 карбидті Барс тістері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ара полотносы Барс 73353, ф140 х 20 мм, 20 тісті және 20/16 мм сақиналы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдам аралауға арналған. Тістердің АТВ типі және оңтайлы сәйкестендірілген тіс бұрышы бойлық және көлденең кесулерді жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 20 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 16 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін. Артықшылықтары Тозуға төзімділіктің жоғарылауы — пластиналар материалдың ұсақ түйіршікті құрылымын құрайтын легірлеуші компоненттерді қосу арқылы қаттылығы 88 HR жоғары YG8 қорытпасынан жасалған. Сенімділік — диск корпусы қаттылығы 42 HRC аспаптық болаттан жасалған және деформацияларға төзімді. Ұзақ қызмет ету мерзімі — үлкейтілген карбидті пластиналар соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және дискіні бірнеше рет қайрауға мүмкіндік береді. Пластиналардың тістермен берік байланысы — дәнекерлеу үшін құрамында күміс мөлшері жоғары аралас дәнекер қолданылады. Компенсациялық ойықтар — диск қызған кезде деформацияланбайды және тұрақты тегіс кесінді алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 155 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.189 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 140 мм |
| Тістердің саны | 20 |
| Қону | 20 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996080826 |
- Бағасы: 1 705 ₸

