
Ағашқа арналған аралау дискі 190 x 30 мм, 48 карбидті Барс тістері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 73372 аралау дискі, ф190 х 30 мм, 48 тістері бар дөңгелек және кескіш аралар үшін жабдық ретінде пайдаланылады. ATV тісінің әмбебап түріне байланысты ол жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераны, МДФ және ДСП-ны көлденең бағытта жылдам аралауға мүмкіндік береді, сонымен бірге тегіс, сынықсыз кесінді алады. Диск қатты қолдануға төтеп бере алады және үлкен көлемдегі жұмыстарға ұсынылады. Артықшылықтары Үлкейтілген карбидті пластиналар бірнеше рет қайрауға төтеп бере алады, бұл дискінің қызмет ету мерзімін ұзартады. Пластиналарды дәнекерлеу кезінде олардың тістерге мықтап бекітілуін қамтамасыз ету үшін күміс қосылған аралас дәнекерлеу қолданылады. Корпус қаттылығы 42 HRC 50 маркалы аспаптық болаттан жасалған, сондықтан кернеуге төзімді. Компенсациялық ойықтар дискіні кептелуден және деформациядан қорғайды, бұл кесу сапасын арттырады. Кесетін пластиналар қаттылығы 88 HRA жоғары қатты вольфрам карбиді BK8 қорытпасынан жасалған және ұсақ түйіршікті құрылымға ие, сондықтан тозуға төзімділігін арттырады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 195 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.433 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 190 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996080901 |
- Бағасы: 4 331 ₸

