
Ағашқа арналған аралау дискісі 200 x 32/30 x 36Т Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы аралау дискісі 73323, ф200 х 32 мм, 36 тісті және 32/30 мм адаптер сақинасы жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды кесуге арналған. Бұл қондыру диаметрі 32 мм болатын дөңгелек және көлденең араларға арналған жабдық, тістердің әмбебап түріне байланысты ATV материалдарды бойлық және көлденең кесуге жарамды. Диск жоғары сапалы жабдықта жасалған, кәсіби қолдану және үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін арнайы жасалған. 36 орташа тістің артықшылығы кесу жылдамдығы мен сапасының оңтайлы арақатынасын қамтамасыз етеді. Сақина-адаптер қажет болған жағдайда қондыру диаметрін өз бетінше өзгертуге және дискіні 30 мм қондырылған электр құралына орнатуға мүмкіндік береді. Кесетін пластиналар қаттылығы 91 HR Ceratizit арнайы қоспалары бар К10 қорытпасынан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігіне және максималды пайдалану мерзіміне кепілдік береді. Дәнекерде күмістің едәуір мөлшері бар, ол карбидті пластиналарды диск корпусына мықтап бекітеді. Кесу жиектері аралаудың жоғары сапасын қамтамасыз ететін көп сатылы автоматты қайраудан өтті. Корпус 65Mn аспаптық болаттан жасалған және термиялық өңдеуден өткен, сондықтан динамикалық жүктемелерге төзімді. Лазердің көмегімен жасалған компенсациялық ойықтар дискінің деформациясын едәуір азайтуға және біркелкі кесінді алуға көмектеседі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.552 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 200 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 32 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996033389 |
- Бағасы: 8 036 ₸

