
Ағашқа арналған ара дискісі 250 x 32/30 мм, 48 карбидті Барс тістері
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барс 73389 аралау дискі, ф250 х 32 мм, 48 тістері және 32/30 мм сақинасы бар жұмсақ және қатты ағаштарды, ДСП, МДФ және фанераларды жылдамдығы мен сапасы бойынша оңтайлы аралауға арналған. АТВ типті ұсақ тістер және оңтайлы таңдалған тіс бұрышы сапалы көлденең қиманы жасауға мүмкіндік береді. Қалақ 32 мм қондырылған кескіш аралармен және дөңгелек аралармен бірге қолданылады. Жинаққа диаметрі 30 мм болатын адаптер сақинасы кіреді, бұл жабдықты пайдалану мүмкіндіктерін кеңейтеді. Диск қарқынды пайдалану үшін жарамды және кәсіби салада қолданылуы мүмкін. Артықшылықтары Тозуға төзімділіктің жоғарылауы — пластиналар материалдың ұсақ түйіршікті құрылымын құрайтын легірлеуші компоненттерді қосу арқылы қаттылығы 88 HR жоғары YG8 қорытпасынан жасалған. Сенімділік — диск корпусы қаттылығы 42 HRC аспаптық болаттан жасалған және деформацияларға төзімді. Ұзақ қызмет ету мерзімі — үлкейтілген карбидті пластиналар соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және дискіні бірнеше рет қайрауға мүмкіндік береді. Пластиналардың тістермен берік байланысы — дәнекерлеу үшін құрамында күміс мөлшері жоғары аралас дәнекер қолданылады. Компенсациялық ойықтар — диск қызған кезде деформацияланбайды және тұрақты тегіс кесінді алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 255 мм |
| Бренд | БАРС |
| Салмақ | 0.83 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 250 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 32 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081007 |
- Бағасы: 7 448 ₸

