
Ағашқа арналған ара дискі, 150 х 22 мм, 40 тісті Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 732405 аралау дискісі, ф150 х 22 мм, 40 тістері жұмсақ және қатты ағаштарды, фанераларды, ДСП және МДФ тақталарын кесу үшін қолданылады. 40 тіс жылдамдық пен сапада оңтайлы аралауды қамтамасыз етеді. Диск тұрмыстық салада қолданылатын кескіш және дөңгелек араларға немесе стационарлық аралау машиналарына орнатылады. Сапалы кесуге ауыспалы қайрау тістері арқылы қол жеткізіледі. Артықшылықтары Тістердің түрі ATV дискісі материалдарды бойлық қана емес, сонымен қатар көлденең кесуге де мүмкіндік береді. Беріктік және тозуға төзімділік — негіз Болат 50 маркасынан, ал кескіш пластиналар вольфрам карбиді ВК8 қорытпасынан жасалған. Мыс дәнекері — карбидті пластиналар дискінің негізіне мықтап ұсталады. Адаптер сақиналары 20/16 кіреді — қажет болған жағдайда дискінің қону диаметрі бірнеше секунд ішінде өзгереді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 190 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 150 мм |
| Тістердің саны | 36 |
| Қону | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996081106 |
- Бағасы: 1 587 ₸

