
Ағашқа арналған аралау дискісі, 190 х 30 мм, Matrix Professional компаниясының 48 тісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағашқа арналған ара дискісі Matrix ф190 х 30 мм 73219 48 тістері сәйкес ішкі және сыртқы диаметрі бар дөңгелек және кескіш араларда жабдық ретінде қолданылады. Ол негізінен жұмсақ және қатты ағаштан, ДСП, ДВП, фанерадан, ағаш тақталардан жасалған материалдарды көлденең кесу үшін қолданылады. Артықшылықтары Ауыспалы қайрауы бар ұсақ тістер дәлдікті, кесу сапасын және таза жиектерді қамтамасыз етеді, диск тұрмыстық және кәсіби қолдануға жарамды. Негізі 65Mn болаттан жасалған, ал кесу тақтасы қаттылығы 88 HRA—дан асатын YG8 қорытпасынан жасалған, сондықтан дискінің қызмет ету мерзімі жоғары және қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Тістер алмазбен қайралған, бұл кесудің тиімділігін арттырады және жүздің қызмет ету мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді. Компенсациялық ойықтар дискінің кептеліп қалу қаупін азайтады, кесуді мүмкіндігінше дәл және тұрақты етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 18.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.86623 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.86623.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 732-Дөңгелек араға арналған дискілер |
| Диаметрі | 190 мм |
| Тістердің саны | 48 |
| Қону | 30 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996013817 |
- Бағасы: 2 560 ₸

