
Металға арналған ажарлағыш дөңгелек, 230 х 6 х 22.2 мм, "Луга" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынды металға арналған тегістеу дөңгелегі 73425, 230 x 6,0 x 22,2 мм, диаметрі 230 мм жабдықпен үйлесімді бұрыштық тегістеуіштердің фланеціне орнатуға арналған. Металл беттерін құрғақ өңдеу үшін қолданылады. F24 тегістігі бар абразив тотты, қабыршақтарды, қабыршақтарды кетіреді, дәнекерленген жіктерді тазалау үшін қолданылады. Ортасы ойылған шеңбер профилі тегістеуішпен тазалау жұмыстары үшін оңтайлырақ. Артықшылықтары Абразивті материал қатты алюминий оксидінің бөлшектері болып табылады, сондықтан дөңгелектің тегістеу қабілеті жоғары. Дөңгелектің құрылымы 3 қабатты шыны тордың, абразивтерді мықтап ұстайтын бакелит байламының арқасында берік және тозуға төзімді құрылымға ие. Шеңбердің қалыңдығы 6 мм, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады. Айналудың максималды рұқсат етілген жылдамдығы 6650 айн/мин құрайды, бұл жұмыстың жоғары өнімділігін қамтамасыз етеді.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 07.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | KZ Д-KK.АЯ04.В.00015-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00015-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 734-Тазалау дискілері, ажарлау дөңгелектері /Ресей/ |
| Диаметрі | 230 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F24 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Байланыстың қаттылығы | R - қатты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 6 мм |
| Штрих-код | 4603347026847 |
- Бағасы: 992 ₸

