
Шүмектерге арналған жаға М5-М12, хромдалған, ысырмасы бар Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76907, M5-M12 хромдалған шүмек жағасы, ысырмасы бар, ішкі жіптерді саңылаулар мен цилиндрлік бөліктерде қолмен кесуге арналған. М5, М6, М8, М10 және М12 бұрандалары бар шүмектер үшін жарамды. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Жағалар беріктігі жоғары аспаптық болаттан жасалған, яғни ол айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады. Хромдалған жабынның арқасында құрал коррозияға ұшырамайды. Ратчет механизмі мен кері функцияның болуы шүмекті бұрауды және алуды жеңілдетеді. Иықтың ұзындығын өзгерту мүмкіндігі айналу моментінің мөлшерін реттеуге, сондай-ақ жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 155 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Топ | Түртушілер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 769-Воротки для метчиков |
| Жіптің диаметрі | M5, M6, M8, M10, M12 |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996006482 |
- Бағасы: 4 828 ₸

