
Сибртех М6-М20 шүмектеріне арналған жаға
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 76920 шүмектеріне арналған жаға, М6-М20, тесіктер мен цилиндрлік бөліктердегі ішкі жіптерді қолмен кесуге арналған. М6-М20 бұрандасы бар шүмектерді қысу үшін қолайлы. Жаға бұрандалы қосылыстарды жөндеу кезінде қолданылады және шеберханада немесе гаражда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Жоғары сапалы аспаптық болат — жаға беріктігімен, сенімділігімен және елеулі жүктемелерге төзімділігімен ерекшеленеді. Реттелетін бұрандалы механизм — шүмек қақпаға мықтап бекітіледі. Тұтқалардағы арнайы ойықтар — құрал қолыңызда сырғып кетпейді және онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.478 кг |
| Топ | Түртушілер |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 769-Воротки для метчиков |
| Жіптің диаметрі | M6, M8, M10, M12, M14, M16, M18, M20 |
| Болат маркасы | 45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996041162 |
- Бағасы: 2 686 ₸

