
Matrix бұрғысына бекітуге арналған М14 гайкасынан адаптер-адаптер
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
M14 Matrix SDS PLUS 76290 гайкасынан адаптер-адаптер бұрғылауға стандартты өлшемдегі M14 бекіткіші бар тегістеу дөңгелектерінің астындағы саптамаларды орнатуға мүмкіндік береді. Ол ағаштан, пластмассадан және металдан жасалған беттерді тегістеуішсіз тегістеуге және жылтыратуға көмектеседі. Артықшылықтары Төзімділік және жоғары жүктемелерге төзімділік — адаптер беріктігі жоғары көміртекті болаттан жасалған. Қарапайым бекіту — адаптердің цилиндрлік білігі бұрғылау патронына оңай орнатылады. Тауарды тексеруге және тасымалдауға ыңғайлы — бұйым блистерлі қаптамада жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.042 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Біліктің диаметрі | 8 |
| Жиынтықтағы саны | 1 |
| Материал | Болат |
| Қону | бұрғы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996024738 |
- Бағасы: 313 ₸

