
1/2 бұрандалы адаптер, SDS Plus матрицасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2" Matrix SDS PLUS 70356 жіп адаптері перфораторға бұрандалы бекіткіші бар жылдам қысқыштар мен кілт патрондарын орнату үшін қолданылады. Бұл металл немесе бетон бұрғыларын цилиндрлік білікпен қолдануға және бұрғылау режимінде балғамен бұрғылауды қолдануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Адаптер оның беріктігін қамтамасыз ету үшін беріктігі жоғары шыңдалған болаттан жасалған. SDS-Plus құлыптау жүйесі адаптерді балғамен бұрғылауға жылдам орнатуға мүмкіндік береді және оның құлап кетуіне жол бермейді. Адаптер қарсы бұрандамен жабдықталған — жұмыс кезінде картридж босап қалады деп алаңдамайсыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 94 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 24 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Көшу | 1/2 дюйм |
| Көшу | SDS PLUS |
| Жабдық түрі | переходник |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996022147 |
- Бағасы: 416 ₸

